Meet Midway – spotkajmy się w pół drogi

Meet Midway to serwis, na który natknąłem się zupełnie przypadkiem i od razu zaskarbił moją sympatię. Jego misja jest bardzo prosta – wyszukuje miejsce na mapie, które będzie znajdować się w połowie drogi między dwoma lokacjami. Dzięki Meet Midway możemy wyznaczyć dobry punkt na spotkanie tak, by żadna ze stron nie nadrobiła drogi.

meetmidway.co

Aplikacja internetowa Meet Midway bazuje na API Map Google’a. Każdy z pewnością, korzystając z niej, będzie czuł się jak w domu. Po włączeniu serwisu (link powyżej) musimy w okienku, znajdującym się w lewym górnym rogu wybrać dwa miejsca na świecie, a następnie ikonę symbolizującą charakter spotkania.

Meet Midway wyznaczy miejsce znajdujące się na środku optymalnej trasy oraz zaproponuje lokacje, które będą spełniały nasze oczekiwania. Myślę, że aplikacja może z powodzeniem przydać się w codziennym życiu oraz jako narzędzie w projektach STEM.

Meet Midway właśnie pokazał, że spotkanie w połowie drogi między Bielskiem-Białą a Wrocławiem najlepiej zorganizować w Strzelcach Opolskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.